Geleceğin Arabası Renault TREZOR Concept

Twitterda Gezerken Devrim Danyal’ın bu paylaşımını gördüm. Videoda araba tanıtan tatlı ingilizcesi olan sarışın bayanı aslında Youtube’da birçok konsept araba tanıtım videosuna denk gelmiştim ve izlemiştim. Ama bu videoya hiç denk gelememiştim. Devrim sağolsun gerçekten kaçırdığım bir videoyu izleme fırsatı buldum.

Videonun youtube’daki tam hali burada. Renault tarafından üretilen video TREZOR Concept model. Gerçekten gelece ait bir otomobil tasarımı cidden. Bu tarz konsept arabaları sunan bu sarışın bayanın youtube kanalının linkinide buraya bırakıyorum. Bu arada kadın için sürekli sarışın diyorum lütfen yanlış anlaşılmasın youtube kanalının ismi süper arabalar sarışın 🙂 Supercar Blondie
Kanal Linki :
https://www.youtube.com/channel/UCKSVUHI9rbbkXhvAXK-2uxA

“Geleceğin Arabası Renault TREZOR Concept” üzerine 3 yorum

  1. En yeni konsept arabalar yazdım geldim ama tek araba var 🙂 site güzelmiş bu arada. açılış hikayenizi ve google mevzusunu okudum.

    Yanıtla
  2. Bende en yeni konsept arabalar diye aratınca sitenize geldim. gerçekten efsane bir arabaymış, ama daha çok arabaya yer vermeniz lazım bence. Bir tane arabayla olmaz.

    Yanıtla
  3. Arabaya bak yaaa, araba değil sanki uzay mekiği. Eskiden bir hayal kurardım işte şu kadar çalışırsam ilerde passat alırım 🙂 çocukluğumun favori arabası o zaman tempraydı. Şaka gibi ama şu anda tempra 2 yıllık asgari ücretten daha fazla :). Şu arabayı almanın hayalini bile hayal edemiyorum.

    Yanıtla

Yorum yapın