Smile ADSL İçin Şikayet Noktanız

Daha önce yazmış olduğum Smile Adsl yazımda başıma gelenleri anlatmış ve nasıl çileler çektiğimi anlatmıştım. Benimle aynı sorunu yaşayan yüzlerce kişi bana smile adsl ile ilgili yaşadıklarını yorum şeklinde paylaşmışlardı. Bu yorumlardan 60’a yakınını sitemde yayınladım özür dilerek söylemek istiyorum ki büyük bir kısmında hakaret ve küfür içeren firmanın ticari haklarına saldırılar olan yorumları sildim. Bir kısım yorumları ise içerisinde hakaret olmamasına karşın biraz saçma ve gereksiz gördüğüm için sildim. Ama olan şudur ki sitede yayınlananların yaklaşık 10 katı kadarını sildim. Bu yorumlar öyle boyutlara ulaştı ki insanlar artık benden yardım ister oldu. Kimi arkadaşlara yüzlerce TL değerinde faturalar gelmiş. Benim pek yapabileceğim bir şey olmadığı için olanlara canım gerçekten çok sıkılıyordu.

Bende bu sıkıntıları daha fazla yaşamamak için sitemize gelen Smile ADSL mağdurlarına daha iyi hizmet vereceğine inandığım www.sikayetvar.com sitesine yönlendirmek istiyorum. Çok yakın zamanda da bu siteyi site tanıtımları kısmında sizlere anlatmayı düşünüyordum zaten. Siteye şikayetinizi bırakabilirsiniz, site smile adsl tarafından görevlendirilmiş bir editör tarafından sürekli kontrol ediliyor ve sorunlara çözüm bulunmaya çalışıyor ama ne kadar başarılar diye sormayın.

Buraya yazarak sadece internet gibi önemli bir gücü arkanıza almış olursunuz ve daha çok insana sesinizi duyurabildiğiniz için sorunlarınıza daha hızlı çözüm bulabilirsiniz.

sikayetvar.com Smile ADSL şikayet sayfası

Önceki yazımdada düştüğüm yazı sonu notumu tekrar yazmak istiyorum.

Not = NE ALIRSANIZ ALIN İNTERNET ÜZERİNDEN BİRKEZ ARAŞTIRIN İNANIN PİŞMAN OLMAZSINIZ

Yorum yapın