Sıcak Kemoterapi Rehber Sitemiz Yayında

Sahibi olduğum yüzlerce alan adından özellikle Türkçe olanlar ne yazık ki gereken değeri bulamıyor. Sektörel ve jenerik olmasına karşın ne yazık ki satın alma teklifleri pazarlık edilebilir fiyat altında olduğu için bende bu alan adlarını satmaktan vazgeçerek açmaya karar verdim. Sağlık alanında özellikle ileri seviye kanser hastaları için uygulanan Sıcak Kemoterapi bunlardan ilki oldu. Zaman içinde diğer açtığım siteler içinde buradan bilgi vermeyi düşünüyorum.

Domainleri satamadığım için AdSense  üzerinden gelir elde etmeyi planlıyorum. Domainlerin açık olması ve içeriklerinin Google’da ilgili aramalarda ilk sayfada çıkması sayesinde belki teklif oranlarıda artar diye düşünerek bu şekilde bir yaklaşım benimsedim.

Adsense ve arbitraj değerinin yüksel olmasından dolayı sağlık alanındaki domainlerimi ilk sırada açmak istedim. Bunlardan ilki http://sicakkemoterapi.net . Site henüz yeni, siteyi açarken konu sağlık olduğu için hiçbir yanlış bilgi vermemek için siteyi sadece doktor ve hastane sitelerindeki bilgilerden derlenen içerikle zenginleştirmeye çalıştım.

Google kuralları gereği hiçbir siteden kopya çekmemeye aynı zamanda kimsenin hakkını yememeye özen gösterdim. Tek tek bu konuda içerik yazmış doktor ve hastanelere konu hakkında mail gönderdim ancak sadece Prof. Dr. Emel Canbay https://emelcanbay.com/cevap vererek eğer yazdıklarım daha çok kişiye ulaşacaksa ve daha çok kişi sıcak kemoterapi konusunda bilgi alacaksa tabiki kitaplarım ve yazdığım bilgilerden faydalanabilirsiniz gibi çok ama çok zarifçe bir yanıt verdi.

Bu iznine istinaden web sitesindeki içerikleri inceleyip son derece akademik olan web içeriğini daha halk diliyle anlatmaya özen gösterdik. Emel hanımın sıcak kemoterapi konusundaki sayfası en çok faydalandığım sayfa oldu kesinlikle.

URL : https://emelcanbay.com/sicak-kemoterapi.html

Bu arada Prof. Dr. Emel Canbay’ın web sitesini mutlaka incelemenizi tavsiye ederim, böyle bilim insanlarının Türkiye’den yetişmesi ne kadar gurur verici ancak siteyi okuyunca karar verirsiniz. İngiliz kraliyet akademisi bilim ödülünden Japon üniversitelerindeki çalışmalarına kadar harika bir özgeçmiş şahsen okurken zorlandım. Böyle etkileyici olunca biraz araştırınca aslında tüm dünyada sıcak kemoterapi alanında en önde gelen isimlerden biri olduğunu öğrenmem ise beni şaşırttı. Hatta altta linkini bırakıyorum Google Benim işletmem sayfasına yapılan yorumlarda isminin Almanya ve Fransa’daki doktorlar arasında bilinip özellikle Türk hastalara tavsiye edildiğini anladım. Yorumlardan anladığım kadarıyla, ancak bu bilgiyi kendisine doğrulama fırsatım olmadı daha doğrusu bu tarz sorularla değerli zamanını çalmak istemedim.

Google benim işletmemdeki sayfası :  https://g.page/kansertedavisi_prof_emel_canbay

Yazdığı kitaplara buradaki google aramasından ulaşabilirsiniz : https://g.co/kgs/VrSj1H

Evet sonuç olarak domain yatırımcılığından ufaktan AdSense yayıncılığına geçmiş bulunmaktayım. Bu süreçte yeni açacağım siteleri hem buradan hemde diğer sitelerimden tanıtımını yapacağım 🙂 malum yeni sitelerime trafik lazım.

Yeni site adresim http://www.sicakkemoterapi.net/

Yorum yapın